[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Wykaz sołtysów:
Lp. |
Nazwisko i Imię sołtysa |
Wieś |
Tel. kontaktowy |
1 |
Grzeszuk Piotr |
Aleksandrówka |
508 003 423 |
2 |
Lekowska Maria |
Danówka |
508 004 253 |
3 |
Katarzyna Ochijewicz |
Dołha |
508 004 254 |
4 |
Gawłowski Sławomin |
Drelów |
508 004 255 |
5 |
Woch Elżbieta |
Kwasówka |
508 004 261 |
6 |
Korneluk Krystyna |
Leszczanka |
508 004 264 |
7 |
Kozłowiec Henryk |
Łózki |
508 004 271 |
8 |
Nazaruk Marcin |
Pereszczówka |
508 004 272 |
9 |
Oleksiuk Barbara |
Przechodzisko |
508 004 275 |
10 |
Pawłowska Halina |
Sokule |
508 004 276 |
11 |
Kuźmiuk Eugeniusz |
Strzyżówka |
508 004 277 |
12 |
Juchimiuk Edward |
Szachy |
508 004 278 |
13 |
Nekreś Marek |
Szóstka |
504 877 602 |
14 |
Bahonko Adam |
Witoroż |
508 004 302 |
15 |
Kaparuk – Jastrzębska Jolanta |
Worsy |
508 004 303 |
16 |
Grzeszuk Dariusz |
Wólka Łózecka |
508 004 304 |
17 |
Kozłowiec Krystyna |
Zahajki |
508 004 456 |
18 |
Bieniek Tomasz |
Żerocin |
508 004 457 |
Skład osobowy Rad Sołeckich w poszczególnych sołectwach:
Lp. |
Nazwisko i imię członka Rady Sołeckiej |
Sołectwo |
1. |
Dariusz Marczuk, Krzysztof Szczepaniuk, Renata Papińska |
Aleksandrówka |
2. |
Grzegorz Jamiuk, |
Danówka |
3. |
Jakub Karolczuk, |
Dołha |
4. |
Krzysztof Semeniuk, |
Drelów |
5. |
Kamil Ładniak, Zdzisław Grysiewicz |
Kwasówka |
6. |
Małgorzata Kozakiewicz, Damian Borowik, Grzegorz Michalczuk, Zenon Wenio, Zofia Grzeszyk |
Leszczanka |
7. |
Michał Zahajkowiec, Anna Stanisławska, Damian Łajtar |
Łózki |
8. |
Karol Siłaczuk, Daniel Siłaczuk, Dariusz Kieczka, Marian Bojko |
Pereszczówka |
9. |
Gabriel Antoniuk, Stanisław Olesiejuk |
Przechodzisko |
10. |
Anna Cieślikowska, Anna Kowieska, Jarosław Kowieski, Zygmunt Kowieski, Ryszard Grochowski, Kamil Pałczak |
Sokule |
11. |
Andrzej Martyniuk, |
Strzyżówka |
12. |
Krzysztof Chwedoruk, Adam Leszczuk, Krzysztof Saczuk, Marcin Leszczuk, Zbigniew Grądkowski, Bożena Jakubowicz, Teresa Mikiciuk |
Szachy |
13. |
Przemysław Kalinka, |
Szóstka |
14. |
Krzysztof Kościuczyk, |
Witoroż |
15. |
Krzysztof Daniluk, Ewa Ołtuszyk, Leszek Kanatek, Włodzimierz Bekulard, Mirosław Kocko, Hanna Strakłowiec, Jarosław Matejek |
Worsy |
16. |
Mirosław Kiryluk, Agnieszka Jaroszuk |
Wólka Łózecka |
17. |
Katarzyna Semeniuk, |
Zahajki |
18. |
Janina Waszczuk, |
Żerocin |
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]