Głosuj na Nadleśnictwo Międzyrzec w Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Nadleśnictwo Międzyrzec zgłosiło swój udział w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” edycja XXV. Konkurs ma na celu promowanie najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji. Najwyższy laur – statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji. Głosowanie trwa od 01.04.2021 godzina 12:00 do 10.05.2021 godzina 12.00.

Głosuj na Nadleśnictwo Międzyrzec

Nowoczesny budynek Nadleśnictwa Międzyrzec jest przyjazny dla petentów, a szczególnie niepełnosprawnych (parking, podjazd, winda, wc).
Ogrzewanie gazowe.
Fotowoltaika i panele solarne.
Systemy wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji.
Wyposażenie biura – nowoczesne i funkcjonalne.
Jasne i przestrzenne ciągi komunikacyjne.
Z myślą o pracownikach – pomieszczenia dwuosobowe, pomieszczenia socjalne, estetyczne łazienki i przestrzeń do wypoczynku (zielony taras).
Nowoczesne archiwum.
Sala konferencyjna na 48 osób z zapleczem wystawienniczym.
Czytelna informacja dla petenta.
System ostrzegania pożarowego.
Telewizja dozorowa i zabezpieczenie obiektu.
Na zewnątrz: 20 miejsc parkingowych; oświetlenie placu i budynku; znaki i flagi firmowe; pięknie urządzona zieleń (drzewa, krzewy, rośliny ozdobne, kosodrzewina); stojaki na rowery i ławki do odpoczynku.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami.
W Konkursie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty.

Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Accessibility Toolbar

Scroll to Top